Tasarıma dair her şey için Mimardan Tasarım

Mimardan Tasarım, mimari alandaki gelişmeleri ziyaretçileriyle buluşturuyor. Dünyanın hemen her yerinde mimari alanda olup bitenleri yakından takip ederek detaylı bilgi sunuyor. Tasarımıyla, özellikleriyle adından söz ettiren mimari yapıları tanıtıyor. Dünya çapında önemli işlere imza atmış mimarların hayatlarını ve eserlerini meraklılarıyla buluşturuyor. Ülkemizde de önemli işlere imza atmış başarılı mimarlarımız ve yapıtları hakkında ayrıntılı bilgi sunuyor. Mimarlık mesleğinin yakından tanıtılması noktasında da önemli bir rol üstleniyor.

Ülkemizde ve dünyada yapılış tarzı ve tasarımıyla sıra dışı olarak nitelendirdiğimiz yapıları tanıtıp meraklılarıyla buluşturuyor. Bu yapıların tasarımını ve özelliklerini anlatıyor.

Eğlenceli tasarımın adresi

Mimardan Tasarım, tasarım alanında ki gelişmelere de ışık tutuyor. Sadece mimari tasarımları değil değişik alandaki tasarımları da tanıtıyor. Örneğin; yeni dönem çadır tasarımları, kolye tasarımları, merdiven tasarımları, şal tasarımları, ayakkabı tasarımları, çanta tasarımları ve evlerde severek kullandığımız dekoratif birçok şeyin tasarımları hakkında bilgi veriyor. Kendi kendimize yapabileceğimiz tasarımlara örnek veriyor. Günlük hayatta severek kullandığımız çerçeve, abajur, yastık tasarımlarına örnekler veriyor.

Mimardan Tasarım, özellikle kadınların merak ettiği şal tasarımları, örgü modelleri, saç modelleri, ayakkabı modelleri, takı tasarımları hakkında soruları cevaplıyor.

Mimari ve tasarım alanındaki gelişmeleri yakından takip eden Mimardan Tasarım, dünya çapında en çok merak edilen ofislerin tasarımını da yakından inceleyip tanıtıyor. Ayrıca tasarımıyla öne çıkmış stadyumları, müzeleri ve tiyatroları da meraklılarıyla buluşturuyor.

Mimar mı? İç mimar mı?

Mimardan Tasarım, mimarlık ve iç mimarlığın tanımını yapıp farklarını ortaya koyuyor. İç mimarlık hakkında da önemli bilgiler paylaşıyor. İç mekan tasarımı, dekoratif eşyalar, renk seçiminin püf noktaları, yaratıcı dekorasyon fikirleri, ofis tasarımları, banyo tasarımları ve modern çağın dekorasyon anlayışına ilişkin bilgiler veriyor.

Modanın yakın takipçisi

Mimardan Tasarım, moda alanında da fikirler veriyor. Zayıf gösteren elbiseler, gelinlik modelleri, saç modelleri, atkı tasarımları, ayakkabı tasarımları, takı tasarımları, el yapımı çanta tasarımları, uzun elbise modelleri, şemsiye tasarımları ve modaya dair daha birçok konu hakkında fikir veriyor.

Mimardan Tasarım, mobilya tasarımı konusunda da merak edilenler hakkında bilgi veriyor. Mobilyalarınızın ömrünü uzatmak için ne yapmanız gerektiği konusunda da yardımcı oluyor. Hemen her mobilyanın tasarımıyla ilgili bilgi sunuyor. Mobilya tasarımı konusunda son dönem gelişmeleri yakından takip ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*